برای دسترسی دائم به گوشی موبایل در حین رانندگی می توانید از هولدرهای باکیفیت شرکت باسئوس استفاده نمایید،نگهدارنده چرخشی گوشی موبایل باسئوس Metal Age از هولدر های باکیفیت این برند است که امکان نصب بر روی دریچه کولر را دارد. شما با خرید این هولدر دیگر نیازی به چسباندن پایه نگهدارنده بروی داشبورد و یا شیشه ماشین نخواهید داشت.

در این مطلب به طور کلی شما را باپایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus Metal Ageآشنا خواهیم کرد، سپس قیمت این محصول را در سایت های ایده برتر پارسیان، دیجی کالا و جانبی بررسی می کنیم.

جانبی

انندگی در شرایطی که استفاده از گوشی هوشمند ضروری به نظر می رسد کار ساده ای نیست. به همین دلیل بهترین راه برای استفاده از گوشی هوشمند هنگام رانندگی به کار گیری پایه های نگهدارنده گوشی داخل خودرو است. با پایه های نگهدارنده گوشی بیسوس، کاربران می توانند ضمن رانندگی ایمن، اعلان های گوشی هوشمند خود را مدیریت کنند. یکی از انواع استندهای گوشی، Metal age Gravityاز کمپانی بیسوس است که مناسبگوشی های 4 تا 6 اینچساخته شده است. کاربران می توانند با استفاده از این استند،گوشی هوشمند خود را به صورت کاملا امن استفاده کنند.این استنداز آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک مقاوم ساخته شده است و کاربران می توانند نسبت به دوام آن در برابر خط و خراش اطمینان خاطر داشته باشند.

هولدر بیسوس با قابلیت قابلیت چرخش

پایه نگهدارنده بیسوس طراحی کاربردی دارد و کاربران می توانند آن را متناسب با نوع کاربری خود تنظیم کنند. این استنددر زاویههای مختلفمی چرخد. بنابراین می توان به راحتی گوشی را در زوایای مختلف تنظیم کرد. استند Baseus گیره متحرک دارد و کاربران می توانند این گیره متحرک را به اندازه دستگاه هوشمند خود باز کرده و گوشی را به خوبی در استند جای دهند.

دیجی کالا:

نقاط قوت
  • داری 2 بازو برای تنظیم زاویه گوشی
  • ظاهری زبیا و شیک و مدرن
  • مناسب برای تمام خودروها

ایده برتر پارسیان:

  • دارای بدنه ای فی، ساخته شده از مواد اولیه مرغوب

نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Metal Age همان گونه که از نامش پیداست، دارای بدنه ای فی بوده و در ساخت آن از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. از این جهت این پایه نگهدارنده موبایل دریچه کولر از مقاومت بالایی در برابر آسیب های احتمالی مانند رها شدن از دست و برخورد با زمین، خراشیدگی و ضربه بهره می برد. علاوه بر این در ساخت صفحه نگهدارنده این هولدر از سیلی استفاده شده تا در هنگام استفاده از آن بر روی گوشی خط و خش نیفتد. همچنین نگهدارنده موبایل سیلیی باسئوس Metal Age از ابعاد مناسبی برای استفاده داخل خودرو برخوردار بوده و برای شما در حین رانندگی مزاحمتی ایجاد نمی کند.

  • سازگار با گوشی های 4 تا 6 اینچ

شما می توانید از پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل Baseus Metal Age برای نگه داشتن انواع گوشی های موبایل 4 تا 6 اینچ استفاده کنید. اطراف صفحه نگهدارنده این هولدر موبایل دو گیره به کار رفته که فاصله میان آنها به سادگی قابل تنظیم می باشد. همچنین در قسمت پایین صفحه پایه نگهدارنده گیره ای باسئوس Metal Age یک گیره اضافی تعبیه شده که باعث محکم تر باقی ماندن گوشی بر روی هولدر می شود. این پایه اضافی به گونه ای طراحی شده که می توان کابل شارژ را از میان آن عبور داد و گوشی را در همان حال که بر روی هولدر قرار دارد، توسط شارژر فندکی یا پاوربانک شارژ کرد. هولدر نگهدارنده موبایل باسئوس Metal Age توانایی بالایی در نگه داشتن گوشی دارد و تکان های ماشین در پیچ ها، دست اندازها و سرعت گیرها باعث افتادن گوشی موبایل از روی آن نخواهند شد.

در پایان قابل ذکر است که قیمت پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدلBaseus Metal Age با قابلیت ها و امکانات متعدد کاملا مقرون به صرفه است. شما می توانید این هولدر با قیمتی کاملا مناسب از سایت ایده برتر پارسیان خریداری نمایید.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C39

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C41

پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 BMW

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C24

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C23

مشخصات پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54

خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C60

گوشی ,نگهدارنده ,موبایل ,استفاده ,metal ,های ,metal age ,گوشی موبایل ,نگهدارنده گوشی ,موبایل باسئوس ,پایه نگهدارنده ,گوشی موبایل باسئوس ,موبایل باسئوس metal ,مواد اولیه مرغوب ,موبایل باسئوس baseus

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شنگول آباد behtarinstore اینترنت ارزان ایرانسل مطالب اینترنتی کانتر استریک ایران - کره هر چی بخوای هست دانلود مجانی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی