هر آنچه شما از یک هولدر گوشی موبایل انتظار دارید پایه نگهدارنده موبایل باسئوس Bear Magnetic برای شما فراهم می کند. این پایه نگهدارنده مجهز به چهار اهنربای قدرتمند می باشد که به راحتی تحمل وزن انواع گوشی های موبایل اندرویدی و آیفونی را دارد. باهم نگاهی به کارایی و مشخصات فنی این محصول در سایت های ایده برتر پارسیان و دیجی کالا و می اندازیم.

دیجی کالا:

پایه نگهدارنده مغناطیسی باسئوسBear Magnetic ،استندی کوچک است که به پنجره کولرداخل خودرو نصب شده و میتواند گوشی شما را با خاصیت آهنربایی خودش نگه دارد.این پایه دارای جنس با کیفیت است که ابعاد کوچکی نیز دارد. سطح رویی آن به شکل یک خرس ساخته شده است.که خاصیت آهنربایی دارد و جنس روی آن نرم و لطیفی است تاباعثشود آسیبی به بدنه دستگاه هوشمند وارد نشود. کاربران می توانند بدون نگرانی از خط افتادن روی بدنه گوشی خود آن را روی استند مگنتی باسئوس نصب کنند.

ایده برتر پارسیان:

  • طراحی ظاهری خاص، کیفیت ساخت مطلوب

هولدر مگنتی موبایل باسئوس Bear Magnetic همان طور که از عنوانش پیداست، دارای طراحی ظاهری به شکل صورت خرس است. این نوع طراحی باعث می شود تا استفاده از این نگهدارنده گوشی موبایل جلوه زیبا و خاصی به فضای داخلی ماشین شما ببخشد!

مورد قابل ذکر دیگر در رابطه با این پایه نگهدارنده موبایل دریچه کولر ابعاد کوچک و جمع و جور آن است. به طوری که این پایه نگهدارنده کمترین میزان فضا از داخل خودرو را اشغال می کند و هیچ گونه مزاحمتی برای شما در هنگام رانندگی نخواهد داشت.

  • نحوه استفاده فوق العاده آسان

شما می توانید پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus Bear Magnetic را به آسان ترین شکل ممکن در محل مورد نظرتان بر روی دریچه کولر ماشین متصل کنید. در پشت این هولدر مغناطیسی یک گیره برای همین منظور تعبیه شده است. این نوع طراحی مشکلات ناشی از چسباندن هولدر بر روی داشبورد یا شیشه را ندارد و باعث سهولت استفاده از پایه نگهدارنده Baseus Bear Magnetic شده است. همچنین شما می توانید در صورت عدم نیاز به هولدر، آن را از محصل نصب شده جدا کرده و به خاطر ابعاد کوچکش آن را به راحتی با خود حمل کنید.

  • مجهز به چهار آهنربای قدرتمند

در صفحه نگهدارنده هولدر موبایل باسئوس Bear Magnetic چهار آهنربای قدرتمند به کار رفته است که باعث شده تا این هولدر توانایی تحمل وزن انواع گوشی های موبایل اندرویدی و iOS (بدون محدودیت اندازه) را داشته باشد. توجه نمایید که پیش از قرار دادن موبایل بر روی هولدر گوشی موبایل باسئوس Bear Magnetic، ابتدا باید ورقه های فی ارائه شده همراه با آن را بر روی گوشی یا قاب آن بچسبانید و پس از آن موبایل به شکلی کاملاً محکم و ثابت بر روی هولدر قرار خواهد گرفت. به طوری که حتی تکان های شدید ماشین در دست اندازها، پیچ های تند یا سرعت گیرها نیز قادر به جدا کردن موبایل از هولدر نخواهند بود. با توجه به این مشخصات می توان قیمت پایه نگهدارنده گوشی مخصوص ماشین باسئوس Bear Magnetic را مناسب ارزیابی کرد.

امیدواریم این بلاگ راهنمای خوبی برای خریدپایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس Baseus Bear Magnetic باشد. اگر سوالی در خصوص ویژگی ها و قابلیت این محصول دارید می توانید در قسمت پرسش و پاسخ سایت دیجی کالا مطرح نمایید. کارشناسان این شرکت در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C39

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C41

پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 BMW

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C24

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C23

مشخصات پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54

خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C60

موبایل ,گوشی ,نگهدارنده ,پایه ,magnetic ,bear ,پایه نگهدارنده ,bear magnetic ,موبایل باسئوس ,گوشی موبایل ,باسئوس bear ,گوشی موبایل باسئوس ,چهار آهنربای قدرتمند ,موبایل باسئوس baseus ,پایه نگهدارنده موبایل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Mike's page Jon مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی دانلود رایگان ایران مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی ♻️✔اندرویدکده✔♻️