پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو TSCO THL 1204 برای گوشی هایی با عرض 6 تا 7 اینچ مناسب می باشد و با انواع گوشی های اندرویدی و آیفونی سازگار است. بنابراین با به همراه داشتن این هولدر نیازی به در دست گرفتن گوشی در پشت فرمان ندارید و به راحتی می توانید به تماس های تلفنی خود پاسخ دهید و یا اپ های مسیریاب استفاده نمایید. ما در این متن راهنمای خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو THL 1204ارائه می دهیم به همین منظور با بررسی و نقد این محصول از سایت های جانبی و ایده برتر پارسیان همراه ما باشید.

جانبی:

گرچه استفاده از گوشی همراه حین رانندگی کار پرخطری محسوب می شود، اما گاهی کاربران ضرورت پیدا می کنند تا از این دستگاه هوشمند استفاده کنند. به کار گیری تلفن همراه برای پاسخگویی به یک تماس ضروری، یا پیدا کردن مسیر از روی نقشه حین رانندگی از نمونه های رایج نیاز به این دستگاه است. به همین دلیل نمی توان منکر ضرورت استفاده از این وسیله شد. بنابراین استفاده از پایه های نگهدارنده گوشی ویژه خودرو اهمیت زیادی پیدا می کند. تولیدکنندگان مختلف نمونه های متنوعی از این محصول را طراحی و تولید کرده اند تا کاربران متناسب با نیاز خود بتوانند بهترین نمونه را انتخاب کنند.

پایه نگهدارنده ی <> شرکت تسکو برای انواع گوشی های موبایل طراحی شده تا زمانی که درحال رانندگی هستید، از گوشی موبایل به خوبی محافظت کرده و آن را به طور ثابت روبه روی شما نگه دارد. این پایه با استفاده از پلاستیک ABS ساخته شده و در آن گریپ هایی از جنس سیلی وجود دارد تا زمانی که دستگاه را داخل آن قرار می دهید، احتمال ایجاد خط وط خش روی گوشی موبایل کاهش داده شود.
این هولدر گوشی به صورتی طراحی شده تا به سادگی روی داشبورد یا شیشه جلوی خودرو متصل شده و ثابت بماند. این نگهدارنده با مکش قوی، به خوبی در جای خود قرار می گیرد و با تکان های شدید خودرو جدا نخواهد شد.

اید برتر پارسیان:

  • قابلیت نصب بر روی تمام سطوح صاف

سطح مقطع هولدر موبایل تسکو مدل TSCO THL 1204 دارای خاصیت مکندگی است و با ایجاد خلأ بین هولدر و سطوح صاف، باعث نصب محکم آن در محل مورد نظر شما می شود. از این پایه نگهدارنده گوشی موبایل می توان به صورت نصب شده بر روی داشبورد یا شیشه ماشین استفاده کرد. ضمن اینکه هولدر گوشی موبایل تسکو THL 1204 در خارج از خودرو نیز قابل استفاده است و می توان آن را بر روی میز یا پیشخوان در منزل و محل کار نصب کرد. نکته قابل ذکر در رابطه با این پایه نگهدارنده رومیزی مقاومت آن در برابر تکان های ماشین و محکم باقی ماندن آن در محل نصب شده در هنگام حرکت است.

  • سازگار با انواع گوشی های موبایل

صفحه نگهدارنده هولدر موبایل داشبورد تسکو THL 1204 دارای دو زبانه در کناره های خود است که فاصله میان آنها به سادگی قابل تنظیم می باشد. همان طور که اشاره شد، این پایه نگهدارنده با انواع گوشی ها با عرض 6 تا 10 سانتی متر سازگار است و کارایی بالایی در این زمینه دارد. در قسمت پایینی صفحه نگهدارنده این پایه نگهدارنده گوشی نیز دو زبانه دیگر تعبیه شده که هم به محکم تر قرار گرفتن گوشی بر روی هولدر کمک زیادی می کنند و هم از وارد آمدن فشار به زبانه های کناری جلوگیری می نماید. این دو زبانه با یکدیگر مقداری فاصله دارند و امکان عبور دادن کابل شارژ از میان آنها وجود دارد. پس شما می توانید گوشی خود را در حالتی که بر روی پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو TSCO THL 1204 قرار دارد، با استفاده از یک پاوربانک یا شارژر فندکی شارژ کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصهولدر موبایل تسکو مدلTSCO THL 1204 می توانید به سایت ایده برتر پارسیان مراجعه نمایید. به همین منظور لینک این محصول برای شما در پایین همین صفحه پیوست می گردد.

https://www.ebpnovin.com/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AA%D8%B3%DA%A9%D9%88-TSCO-THL-1204

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C39

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C41

پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 BMW

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C24

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C23

مشخصات پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54

خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C60

گوشی ,های ,نگهدارنده ,موبایل ,پایه ,روی ,پایه نگهدارنده ,گوشی موبایل ,thl 1204 ,موبایل تسکو ,نگهدارنده گوشی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی برقکار در سعادت آباد22794286 برق کار شهرک غرب آموزش هنر آلفا 10 رزرو هتل السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها pwa مطالب اینترنتی تکنولوژی مطالب اینترنتی