امروزه با کاربردی شدن گجت های هوشمند در دسترس بودن همیشگی آن ها امری مهم تلقی می شود، اما دسترسی دائم بدون استفاده از لوازم جانبی و اکسسوری ها امکان پذیر نخواهد بود. باتوجه به نکته ذکر شده اگر شما نیز می خواهید در هنگام رانندگی و در پشت فرمان به گوشی موبایل دسترسی داشته باشید ما به شما پایه نگهدارنده موبایل تسکو THL 1207 پیشنهاد می دهیم. برای آشنایی با قابلیت ها و ویژگی های پایه نگهدارنده موبایل تسکو THL 1207 تا انتهای متن همراه باشید. سایت های ایده برتر پارسیان و تکنوسان به نقد و بررسی این محصول پرداخته اند که در این بلاگ بخشی های مهم آن را برای شما می آوریم.

تکنوسان:

نحوه اتصال هلدر : به صورت دریچه ای

نحوه اتصال گوشی به هولدر : از طریق گیره های نگهدارنده (زمانی که گوشی روی پایه پایینی قرار می گیرد، دو بازویی که در طرفین تلفن همراه قرار دارند، به همان اندازه که گوشی وزن خود را روی پایه قرار می دهد، بازوها به گوشی نزدیک شده و به آن فشار وارد می آورند و به این شکل تلفن همراه را نگه می دارند)

امکان چرخش ۳۶۰ درجه ای

ایده برتر پارسیان:

  • سازگار با انواع گوشی ها با عرض حداکثر 88 میلی متر

هولدر موبایل تسکو THL 1207 دارای دو بازوی نگهدارنده در کناره های خود هست که می توان فاصله میان آنها را به راحتی کم و زیاد کرد. لازم به ذکر است که این بازوها را می توان حداکثر به میزان 88 میلی متر باز کرد و از این جهت گوشی مورد استفاده شما برای قرارگیری میان آنها نباید دارای عرضی بیشتر از این مقدار باشد.

در قسمت پایینی صفحه نگهدارنده هولدر گوشی تسکو مدل THL 1207 نیز یک زبانه دوتایی تعبیه شده که هم به قرارگیری محکم گوشی بر روی هولدر کمک زیادی می کند و هم از وارد آمدن فشار به بازوهای کناری جلوگیری می نماید. این زبانه ها به صورت فاصله دار از یکدیگر طراحی شده اند و می توان کابل شارژ را از میان آنها عبور داد. به این ترتیب شما می توانید موبایل خود را در حالی که بر روی پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو THL 1207 قرار گرفته، از طریق یک پاوربانک یا شارژر فندکی شارژ کنید.

  • کیفیت ساخت بسیار مطلوب، دوام و طول عمر بالا

در قسمت داخلی بازوهای کناری و زبانه دو تایی به کار رفته در پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو TSCO THL 1207 از لاستیک نرم استفاده شده تا از افتادن خط و خش بر روی گوشی موبایل در هنگام قرار دادن بر روی هولدر گوشی موبایل جلوگیری شود. بدنه این هولدر موبایل نیز از پلاستیک مرغوب ساخته شده و مقاومت قابل توجهی در برابر آسیب های احتمالی مانند ضربه، خراشیدگی و فشار دارد. در مجموع با توجه به قیمت پایه نگهدارنده موبایل تسکو THL 1207 می توان کیفیت ساخت آن را کاملاً مناسب و ایده آل ارزیابی کرد.

ادامه مطلب:

از این که تا انتهای این متن با ما همراه بودید خوشحالیم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت روز پایه نگهدارنده موبایل تسکو THL 1207به سایت فروشگاهی ایده برتر پارسیان مراجعه نمایید.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C39

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C41

پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 BMW

بررسی پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C24

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C23

مشخصات پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C54

خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو Yesido C60

گوشی ,موبایل ,نگهدارنده ,پایه ,thl ,تسکو ,موبایل تسکو ,thl 1207 ,پایه نگهدارنده ,گوشی موبایل ,تسکو thl ,پایه نگهدارنده موبایل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فان باران | سایت تفریحی و سرگرمی | باران چت | چت باران اندرودستان quitecesa Steve بیا به سمت من لایوکار seeweb مطالب اینترنتی فیل دانلود Brett